| Джерело | |
| Світлодіод | 6 по 25 Вт RGBWA 5-в-1 |
| Ресурс | 50 000 годин |
| Оптична група | |
| Вугол розкриття | 30° |
| Функції | |
| Система змішування кольору | RGBWA |
| Доступні кольори | Більш ніж 16 700 000 |
| Лінійний колорчейнжер | |
| Эффекти градієнта і веселка | |
| Піксельний меппінг | Індивідуальне управління кожним світлодіодом |
| Строб | Електронний 1-25 всп/сек |
| Димер | Електронний 0-100% з налаштовуємою кривою |
| Тип димера | ШИМ 1500 Гц (16666 градацій) |
| Управління | |
| Багатофункціональний LCD дисплей | |
| DMX каналів | 5/6/11/18/18/23/23/30/38 |
| Режими | DMX512/ведучий-ведомий/авто |
| Блок живлення | |
| Вхід | AC 110-240 В,50/60 Гц |
| Загальна потужність | 150 Вт |
| Роз’єм | |
| DMX512 | Seetronic вологозахищений XLR 3-пін вхід/вихід |
| Живлення | Seetronic powerCON TRUE1 вхід/вихід |
| Захист | |
| Клас захисту | IP65 |
| Комплектація | |
| MATRIX BAR 1615 IP | 1 шт |
| Кабель живлення | 1 шт |
| Сигнальний кабель | 1 шт |
| Інструкція користувача | 1 шт |
| Розміри | |
| Прожектор | 766x213x108 мм |
| Транспортувальний кейс на 8 пристроїв | |
| Коробка | 850х300х200 мм |
| Вага | |
| Нетто | 7 кг |
| Брутто (кейс на 8 приборов) | 76 кг |
| Брутто (коробка) | 8 кг |
MATRIX BAR 6 IP
Cвітлодіодна матрична панельна 6 модулях RGBWA 5-in-1 25W COB LED. Приголомшлива система змішування кольору, завдяки 5 кольоровим світлодіодним модулям. Безліч ефектів: перебігання, зміна градієнта, веселка і т.д. 9 режимів управління DMX, від 5 до 38 каналів. Ступінь захищеності IP65.
Джерело
6 модулей RGBWA 5-in-1 25W COB LED
Ресурс
50 000 годин
Кут розкриття
30°


