| Час нагріву | 20 сек |
| Витрата рідини (30%) | 200 хв/л |
| Витрата рідини (100%) | 120 хв/л |
| Продуктивність | 100 м³/хв |
| Електронний температурний контроль | |
| Регульований напрямок виходу | |
| Управління | |
| Багатофункціональний LCD дисплей | |
| DMX каналів | 2 |
| Режими | DMX512/ручне/пульт дистанційного керування |
| Блок живлення | |
| Вхід | AC 210-240 В, 50/60 Гц |
| Загальна потужність | 2100 Вт |
| Роз’єми | |
| DMX512 | XLR 3-пін вхід/вихід, XLR 5-пін вхід/вихід |
| Живлення | powerCON вхід |
| Комплектація | |
| Прилад | 1 шт |
| Кабель живлення | 1 шт |
| Пульт ДУ | 1 шт |
| Посібник користувача | 1 шт |
| Розмір | |
| Прилад | 520x260x410 мм |
| Вага | |
| Нетто | 16.75 кг |
LUX TOUR HAZER PRO
Професійний генератор туману на водній основі. Пристрій виконаний у туринговому виконанні в міцному корпусі. Висока продуктивність, швидке прогрівання, керування потужністю та напрямком, а також захист для тена та електроніки роблять LUX TOUR HAZER PRO оптимальним вибором для живих виступів.



