| Час нагріву | 30 сек |
| Витрата рідини (30%) | 5 мл/хв |
| Витрата рідини (100%) | 9 мл/хв |
| Продуктивність | 100 м³/хв |
| Електронний температурний контроль | |
| Регульований напрямок виходу | |
| Управління | |
| Многофункціональний LCD дисплей | |
| DMX каналів | 2 |
| Режими | DMX512/ручне/пульт дистанційного керування |
| Блок живлення | |
| Вхід | AC 210-240 В, 50/60 Гц |
| Загальна потужність | 2000 Вт |
| Роз’єми | |
| DMX512 | XLR 3-пін вхід/вихід, XLR 5-пін вхід/вихід |
| Живлення | powerCON вхід |
| Комплектація | |
| Прилад | 1 шт |
| Кабель живлення | 1 шт |
| Пульт ДУ | 1 шт |
| Посібник користувача | 1 шт |
| Розмір | |
| Прилад | 640x320x425 мм |
| Вага | |
| Нетто | 18 кг |
LUX TOUR HAZER
Професійний генератор туману на водяній основі. Прилад виготовлен у туринговому виконанні у міцному кейсі. Висока продуктивність, швидке нагрівання, регулювання виходу за потужністю та напрямком, а також захист тена та електроніки роблять LUX TOUR HAZER оптимальним вибором для концертної сцени.
Видеоосмотр LUX TOUR HAZER


