| Час нагріву | 30 сек |
| Витрата рідини (30%) | 2 мл/хв |
| Витрата рідини (100%) | 6 мл/хв |
| Продуктивність | 50 м³/хв |
| Електронний температурний контроль | |
| Регульований напрямок виходу | |
| Управління | |
| Многофункціональний LCD дисплей | |
| DMX каналів | 2 |
| Режими |
DMX512/ручне/пульт дистанційного керування
|
| Блок живлення | |
| Вхід | AC 210-240 В, 50/60 Гц |
| Загальна потужність | 1000 Вт |
| Роз’єми | |
| DMX512 |
XLR 3-пін вхід/вихід, XLR 5-пін вхід/вихід
|
| Живлення | powerCON вхід |
| Комплектація | |
| Прилад | 1 шт |
| Кабель живлення | 1 шт |
| Пульт ДУ | 1 шт |
| Посібник користувача | 1 шт |
| Вага | |
| Нетто | 12 кг |
LUX TOUR HAZER S
Професійний генератор туману на водній основі. Пристрій зроблений у туринговому виконанні в міцному корпусі. Висока продуктивність, швидке прогрівання, керування потужністю та напрямком, а також захист для тена та електроніки роблять LUX TOUR HAZER S оптимальним вибором для живих виступів.


